SQUIRE SS80C/S/TC22/5 Lock & Chain, Blue, One Size
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
Lock & Chain
  • 80mm Closed Shackle padlock
  • 16mm boron closed shackle, 1500mm length
  • 22mm hardened sleeved alloy chain